Po raz kolejny zabieramy Was do krainy wiosennych pasteli.
Przed Wami 521 z kolekcji Lollipop! Kolor, który ożywi każdą stylizację. Jest bardzo lekki, kobiecy i elegancki. Ani za bardzo rozbielony, ani zbyt intensywny.

Jeśli myślicie o pastelowej żółci na Waszych paznokciach to musi być 521. Z pewnością wprowadzi Was on w radosny nastrój. Będzie idealnym słonecznym akcentem w bardziej ponure dni i idealnie wkomponuje się, gdy znów zrobi się przyjemnie ciepło. Po ciemnych i przygaszonych zimowych barwach czas na prawdziwie energetyczny zastrzyk!

Pastele są bardzo uniwersalne! Kolor 521 możecie łączyć z innymi odcieniami żółci, tworząc piękny monochromatyczny look. Zbyt delikatnie? Dodajcie jeszcze więcej wiosennych pastelowych kolorów lub zaszalejcie z soczystą zielenią czy mocną fuksją, aby pozbyć się monotonii - w końcu to wiosna :)

521 pięknie wygląda także w macie. Idealnie sprawdzi się w tej roli Top Matte No Wipe, który pozwala cieszyć się pięknym matowym wykończeniem długi czas i nie wymaga przemywania Cleanerem! jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym topie zapraszamy do lektury naszego bloga. Kilka postów wcześniej pojawiło się 10 powodów, dla których warto zainwestować w Top Matte No Wipe Makear.

To nie koniec dobrych wiadomości! Do idealnej aplikacji wystarczą jedynie dwie warstwy.