Maksymalna trwałość stylizacji, brak odprysków i zapowietrzeń? Zobacz jak w prosty sposób przedłużyć trwałość żelu i lakieru hybrydowego. 

Primer Non-Acid i Primer Acid to produkty, które zapewnią Ci idealną przyczepność lakieru hybrydowego czy żelu do naturalnej płytki paznokcia.

Potrzebujesz maksymalnego wzmocnienia? Wypróbuj Primer Acid!

Primer Acid (Primer kwasowy) pozwala bardzo dobrze przygotować nawet problematyczną płytkę paznokcia do dalszej stylizacji. Zwiększa przyczepność żelu i lakierów hybrydowych. Sprawia, że każda wykonana przez Ciebie stylizacja będzie niesamowicie trwała. Primer Acid należy nakładać punktowo na przygotowaną wcześniej płytkę – zmatowioną i odtłuszczoną Cleanerem. Zanim przystąpisz do aplikacji kolejnych produktów koniecznie zaczekaj, aż Primer całkowicie wyparuje.

Potrzebujesz delikatniejszej wersji? Primer Non-Acid jest właśnie dla Ciebie!

Primer Non-Acid (Primer bezkwasowy) działa niczym dwustronna taśma klejąca łącząca naturalną płytkę paznokcia z aplikowanymi na nią produktami. Jest delikatny i jednocześnie ma niesamowicie skuteczne działanie, a jego aplikacja jest wyjątkowo prosta! Po zmatowieniu i dokładnym odtłuszczeniu płytki nałóż Primer Non-Acid tak jak bazę czy kolor. Poczekaj kilkadziesiąt sekund aż wyschnie i pamiętaj, że lepka warstwa pozostanie – nie usuwaj jej! To właśnie nasza magiczna powłoka do zadań specjalnych. Teraz możesz nakładać bazę i swoje ulubione kolory :)

Primer Non-Acid jest delikatniejszy od Primera Acid i tym samym ma delikatniejszy zapach. Jeśli nie masz problematycznej płytki – Primer Non-Acid powinien sprawdzić się idealnie.

Wyjątkowo problematyczna płytka paznokcia?

Po punktowym nałożeniu i wyparowaniu Primer Acid zastosuj Primer Non-Acid.

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear