Czerwone kocie oko C21 to jeden z kolorów zeszłorocznej kolekcji CAT EYES i zarazem jeden z Waszych ulubieńców. W wersji z użyciem magnesu i wyciągniętych przy jego użyciu drobinek tworzących charakterystyczną magnetyczną kreską pokazywaliśmy Wam TUTAJ. Wszystkie pozostałe kolory kolekcji, dla przypomnienia możecie podejrzeć TUTAJ.

Poniżej krótka foto prezentacja, jak może wyglądać kocie oko bez użycia magnesu, "potraktowane" jak klasyczny lakier hybrydowy. Wszystkie lakiery z kolekcji CAT EYES posiadają doskonałą pigmentację, nasycenie koloru i metaliczną poświatę, dzięki której w sposób elegancji i wyjątkowy nosi się na paznokciach. Jeden lakier, dwie możliwości i dwa zachwycające efekty.

Skupiając się jednak na bohaterze dzisiejszego wpisu - C21 to na pierwszy rzut klasyczna głęboka czerwień, którą na tle innych dostępnych czerwieni wyróżniają mieniące drobinki. Jeśli nie wyobrażacie sobie zimy i okresu świątecznego bez czerwieni na paznokciach, a nadal zastanawiacie się nad klasyczną czerwienią, może dacie się namówić na metaliczną wersję tego koloru?