Odkryjcie razem z MAKEAR sześć nowych odcieni z jesiennej edycji limitowanej. Każdy z kolorów testowany był przez nasze stylistki z myślą o każdej z Was. W pakiecie z możliwie najlepszymi kolorami dostajecie niesamowitą jakość krycia, mocną pigmentację i trwałość lakieru. Wśród gorącej szóstki znajdziecie stonowane odcienie różu, jeansowego granatu, beżu i szarości. Lekko przybrudzone, tajemnicze pastele w wydaniu jesiennym. Takich kolorów jeszcze u nas nie było! Przygotujcie się na coś zupełnie wyjątkowego

Na poniższych zdjęciach prezentujemy dwa wykończenia - klasyczne błyszczące przy użyciu topu no wipe oraz cieszące się w tym sezonie dużą popularnością satynowe wykończenie w macie.

Lakiery z naszej najnowszej kolekcji posiadają zdecydowanie bardziej gęstą konsystencję od lakierów, które dotychczas miałyście okazję poznać. Są gęste, ale co za tym idzie – kryją perfekcyjnie już przy pierwszej warstwie. Gwarantujemy, że druga warstwa lakieru nie jest już potrzebna, ewentualnie dla wykończenia ostatecznego efektu. Lakier nie tworzy smug, nie rozlewa się na skórki, aplikacja z pewnością nie sprawi Wam kłopotu.