Kochani, spieszymy do Was z cudowną wiadomością! Już niebawem w naszym sklepie pojawi się osiem zupełnie nowych odcieni, których nie może zabraknąć w Waszych kolekcjach w czasie tegorocznej wiosny :) Mamy tu kilka wyrazistych, soczystych i dość odważnych kolorów, są również subtelne pastele i bardziej klasyczna malinowa czerwień. Cukierkowy róż, pistacjowa mleczna zieleń, błękit - wszystkie wyglądają zjawiskowo zarówno w macie, jak i w wersji z pełnym połyskiem :) Same zdecydujcie, który efekt bardziej przypadł Wam do gustu i, który z naszych topów mocniej skradł Wasze serca.

Poniżej zaczynając od prawej strony wspomniania pistacjowa zieleń 841, aż do soczystej, aczkolwiek również mlecznej pomarańczy 848.

Nieważne czy wolicie stonowane chłodne odcienie, czy intensywne ciepłe kolory- za pomocą kolorów z naszej nowej kolekcji można wyczarować prawdziwe cuda!

Połysk mogłyście podejrzeć na powyższych zdjęciach, gdzie każdy z kolorów został pokryty naszym topem no wipe, a teraz czas na niezastąpiony top matte, który idealnie, bez smug stworzy na Waszych paznokciach, niezależnie od wybranego koloru jednolity satynowy efekt. Naszym zdaniem połączenie pasteli z matem to duet idealny!

Czy znacie kolor roku 2019? Ten żywy, pełen energii odcień pomarańczowego o nazwie Living Coral skradł serce kobiet na całym świecie. Teraz dzięki Makear i naszemu 847 możecie mieć go również Wy. Przy nieco jaśniejszym odcieniu pomarańczy 848 uśmiech sam nasuwa się na usta, a przy czerwieni Wasze serca zabiją jeszcze mocnej ❤

Zostawiamy Was z całą paletą nowości. Gwarantujemy, że te piękne, ciepłe odcienie zaskoczą Was perfekcyjnym kryciem, a praca z nimi to czysta przyjemność.