Poznajcie nasze nowości z krzyczącej wakacyjną energią kolekcji CITY LIGHTS inspirowaną klimatem nocnego miasta. To 5 energetycznych, nacysonych, fluorescencyjnych neonów o jakich marzyłyście! Takiego krycia i tak mocnej pigmentacji nie miały jeszcze żadne neonowe odcienie. To prawdziwy hit!

Wśród tych soczystych kolorów znajdziecie limonkową zieleń, cytrynkę, pomarańcz, koral i piękny landrynkowy mocny róż. Zdjęcia, mimo maszych starań delikatnie fałszują głębię i ostrość kolorów, szczególnie różu, który na zdjęciach bardziej przypomina malinę, ale uwierzcie nam na słowo - każdy z mich jest niesamowity! Wszystkie zrobią piorunujące wrażenie w wakacyjnych, letnich stylizacjach :)

Czas na zmiany! Jeśli szukacie topu, który  stworzy efekt ekstremalnego matu, koniecznie poznajcie i sprawdźcie nasz nowy produkt - TOP MATTE EXTREME. Poniżej prezentujemy wszystkie kolory z nowej neonowej kolekcji wykończone naszym klasycznym topen no wipe i zupełnie nowym topem, który przeniesie Wasze paznokcie na wyższy wymiar matu. Jedwabisty, satynowy mat bez smug, bez zarysowań, trwały i perfekcyjny w każdym calu.