Kochani, do naszego sklepu zawitały nowości! Oto one:

Kuferek kosmetyczny w dwóch kolorach Kameleon Fish oraz Kameleon Snake. Jest na przybory kosmetyczne, rozkłada się dwustronnie z kratownicą na lakiery. Wyjątkowo pojemny, praktyczny i łatwy w czyszczeniu ( powierzchnia zewnętrzna zmywalna). W środku wyłożony materiałem imitującym aksamit. Zewnętrzna część Kameleon, opalizująca tęczowymi kolorami w zależności od kąta padania światła. Kuferek posiada zewnętrzne okucia.
Kameleon Fish http://bit.ly/KameleonFish
Kameleon Snake http://bit.ly/KameleonSnake

Podkładka Makear White i Black. Miękka, elastyczna podkładka logowana Makear o wymiarach 297x420mm służąca do pracy, jak również jako tło do robienia zdjęć.
White http://bit.ly/PodkładkaMakearWhite
Black http://bit.ly/PodkładkaMakearBlack

Frezarka MARATHON Champion 3 White to niewielka intuicyjna frezarka dzięki, której praca będzie czystą przyjemnością. Frezarka przeznaczona jest do użytku w gabinetach kosmetycznych. Intensywność obrotów można regulować za pomocą nożnego pedała, jak również z poziomu bazy. Dane techniczne: - płynna regulacja obrotów w zakresie od 0-30 tys. obrotów - średnica frezów 2.32 - rączka TWIST-LOCK (wymiana freza jednym ruchem) - moment obrotowy 5,71 mNm - moc 45W - zasilanie 110-220 V / 50-60Hz - ergonomiczna obudowa - obroty prawe i lewe - sterowanie pedałem nożnym i w bazie - waga bazy - 1,3 kg - wymiary bazy - 118 x 156 x 78 - waga głowicy - 190 g ( bez przewodu ) - wymiary głowicy - 153 x 28 - nowy model rączki (h200) - lekka.
Frezarka http://bit.ly/FrezarkaMARATHONChampion3White

Dwa nowe wzorniki: Kwiatek mleczny i ekspozytor mleczny.
Kwiatek http://bit.ly/Wzornikkwiatekmleczny120
Ekspozytor http://bit.ly/Wzornikekspozytormleczny50

Dwa nowe pędzelki złoty i czarny w kształcie rybki. Pędzelek służy do usuwania nadmiaru pyłu z paznokci. Jest o uroczym kształcie rybki w pięknym kolorze. Dzięki swojej budowie dobrze leży w ręce co ułatwia i przyspiesza pracę.
Złota http://bit.ly/PędzelekRybkaZłota
Czarna http://bit.ly/PędzelekRybkaCzarnaMakear