Maksymalna trwałość stylizacji, brak odprysków i zapowietrzeń? Zobacz jak w prosty sposób przedłużyć trwałość żelu! 

Primer Non-Acid i Primer Acid to produkty, które zapewnią Ci idealną przyczepność żelu do naturalnej płytki paznokcia.

Primer Non-Acid (Primer bezkwasowy) działa niczym dwustronna taśma klejąca łącząca naturalną płytkę paznokcia z aplikowanymi na nią produktami. Jest delikatny i jednocześnie ma niesamowicie skuteczne działanie, a jego aplikacja jest wyjątkowo prosta! Po zmatowieniu i dokładnym odtłuszczeniu płytki nałóż Primer Non-Acid. Poczekaj kilkadziesiąt sekund aż wyschnie i pamiętaj, że lepka warstwa pozostanie – nie usuwaj jej! To właśnie nasza magiczna powłoka :)

Primer Acid (Primer kwasowy) służy do zadań specjalnych. Pozwala bardzo dobrze przygotować nawet problematyczną płytkę paznokcia do dalszej stylizacji. Sprawia, że każda wykonana przez Ciebie stylizacja na wyjątkowo trudnej płytce będzie niesamowicie trwała. Primer Acid należy nakładać punktowo na przygotowaną wcześniej płytkę – zmatowioną i odtłuszczoną Cleanerem. Zanim przystąpisz do aplikacji kolejnych produktów koniecznie zaczekaj, aż Primer całkowicie wyparuje.

Primer Non-Acid jest delikatniejszy od Primera Acid i tym samym ma delikatniejszy zapach. Jeśli nie masz problematycznej płytki – Primer Non-Acid powinien sprawdzić się idealnie.

W przypadku stylizacji lakierami hybrydowymi wystarczy zmatowienie płytki, odpylenie jej i odtłuszczenie z pomocą naszego Cleanera.

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear

primer-kwasowy-bezkwasowy-makear