Dziś chcemy zaprezentować Wam zestawienie kilkunastu różowych odcieni naszych lakierów hybrydowych, które będą idealne na lato. No powiedzcie same, czyż nie prawdą jest, że róż sprawdzi się w każdej wakacyjnej stylizacji? Lato aż prosi się o kolory! O tej porze roku nasze paznokcie muszą krzyczeć, muszą rzucać się w oczy i kusić, jak nigdy wcześniej :) I choć wybór na pewno nie będzie łatwy, mamy nadzieję, że znajdziecie swoich ulubieńców wśród tych rozkosznych różowych wzorników.

Możecie wybierać wśród mlecznych pasteli, tych jedwabiście kremowych, delikatnych, nie rzucających się w oczy - dla przykładu śmietanowy 826 i nasz najjaśniejszy 601. Są też cukierkowe, wyraziste odcienie które dodadzą charakteru Waszym wakacyjnym stylizacjom, czyli ulobiony przez wszystkie panie wręcz neonowy 845 o którym pisaliśmy w poprzednim poście, 507 i 527 - każdy z nich kusi i ma szanse na miano wakacyjnego ulubieńca.

Jest też grupa odcieni różu o bardziej zgaszonej tonacji, tych kremowych i neutralnych, które sprawdzają się o każdej porze roku. Poniżej cała paleta naszych perełek.

Powiedzcie nam który z kolorów najbardziej Wam się spodobał?