Przedstawiamy zupełnie nową kolekcję inspirowaną kolorami wiosy SPRING OF CHANGE i nowe, jeszcze piękniejsze, dopracowane w najdrobniejszym szczególne buteleczki naszych lakierów. Cała kolekcja składająca się z 8 kolorów dostępna już w nowej oprawie. Dwie premiery wiosny. Tworzymy dla Was i zmieniamy się dla Was ❤

Nasze nowe buteleczki zmieniły kształt, a szlachetne złoto w połączeniu z klasyczną czernią dodaje im elegancji. Minimalizm w najlepszym wydaniu. Bez zmian natomiast pozostał nasz i Wasz ulubiony pędzelek bez którego nasze lakiery hybrydowane nie byłyby tak doskonałe i autentyczny kolor widoczny na zakrętce :) Często zgłaszacie nam uwagi, że kartonik w którym znajdują się nasze lakiery jest niepotrzebny. Otóż są pewne powody, dla których pomimo Waszych cennych uwag i rad zdecydowaliśmy się przy nim pozostać tworząc nowe buteleczki. Przede wszystkim nasz nowy kartonik całkowicie nadaje się do recyklingu. Zrezygnowaliśmy z dodatkowej folii zabezpieczającej buteleczkę, aby zmaksymalizować dbałość o środowisko naturalne. Dzięki kartonikowi nie musimy dodatkowo zabezpieczać każdej buteleczki podczas transportu i produkt dociera do Was w stanie nienaruszonym. Będziecie zadowolone, obiecujemy :)

Nowa wiosenna kolekcja emanuje intensywnością kolorów, doskonałą pigmentacją i różnorodnością. Znajdziecie w niej ciepłe, słoneczne i energetyczne barwy, ale również chłodną, pastelową odsłonę fioletu i morskiej bryzy. To kolekcja, którą z przyjemnością będziecie nosić na swoich paznokciach wiosną, aż do ostatniego dnia słonecznego lata :)

Każdy z ośmiu kolorów wdzięcznie prezentuje się w klasycznym wydaniu przy użyciu topu no wipe, jak również z satynowym wykończeniem z top matte extreme.