Sposób na wyjątkowy efekt 3D na paznokciach? Oczywiście goszki! Trójwymiarowe, wypukłe, idealnie okrągłe, mieniące się niesamowitą kompozycją barw, która naturalnie komponuje się z satynową, matową czernią. Jeśli dysponujecie odrobiną wolnego czasu, macie ochotę na dość szybkie, a jednocześnie efektowne zdobienie, zapraszamy serdecznie do dzisiejszej lektury :)

Przygotujcie czarny lakier, sondę do zdobień, top i jeden z kolorów dostępnych w kolekcji Cat Eye. Wyczarujcie z nami swój niepowtarzalny trójwymiarowy efekt :)

Kilka prostych kroków do uzyskania efektu trójwymiarowych groszków na paznokciach:

1. Na przygotowaną wcześniej płytkę paznokcia i utwardzoną bazę aplikujemy swój ulubiony, mocno napigmentowany czarny lakier hybrydowy - tutaj 790 z naszej kolekcji GLAMOUR, utwardzamy 60sek. w lampie UV/LED. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu proponujemy dwie cienie warstwy koloru.

2. Za pomocą sondy nanosimy dowolnie wybrany odcień lakieru z kolekcji CAT EYE (proponujemy kocie oko, ponieważ klasycznym jednolitym kolorem nie uzyskamy tak trójwymiarowego efektu) tworząc ciąg groszków / kółek w różnych rozmiarach, rozkładając je w dowolnych odległościach. Delikatnie przy pomocy magnesu "wyciągamy" drobinki. Utwardzamy w lampie UV/LED.

3. Całość pokrywamy ekstremalnie matowym topem Matte Extreme (no wipe), utwardzamy w lampie UV/LED 60sek.

4. Za pomocą sondy aplikujemy na wszystkie kropki delikatnie i precyzyjnie top no wipe, w taki sposób, aby każdą kolorową plamkę dokładnie zatopić. Utwardzamy w lampie UV/LED 60 sek.