Najnowsza kolekcja pasteli Makear to przepiękne rozbielone odcienie Waszych ulubionych letnich kolorów. Dzisiaj wspólnie przeniesiemy się do cudownej Prowansji z urokliwymi lawendowymi polami, aby pokazać Wam lakier hybrydowy wchodzący w skład naszych pastelowych nowości.

Letnią kolekcję tworzy 6 romantycznych pasteli, w tym delikatny odcień idealnie rozbielonego fioletu. Jeśli zastanawiałyście się jaki kolor mają wakacyjne marzenia to właśnie nasz nowy 612. Pięknie rozbielona lawenda idealna na letnie voyage! Paznokcie w kolorze 612 będą pięknie wyglądać do letnich, bardzo modnych w tym sezonie - sukienek w kwiaty, białych koszul w stylu boho i jeansowych szortów.

Wiemy również, że tęsknicie za prostymi kształtami i krótszymi paznokciami, dlatego mamy nadzieję, że ta stylizacja przypadnie Wam do gustu. Z całą pewnością jest bardzo wakacyjnie!

Pamiętajcie, że przy nakładaniu lakierów hybrydowych pracujemy pędzelkiem na płasko, delikatnie w powietrzu, nie robiąc smug. W ten sposób już przy dwóch warstwach otrzymacie idealne, równomierne krycie wszystkich pasteli.

Dajcie znać w komentarzach o czym jeszcze chciałybyście przeczytać na naszym blogu. Może post o nowych, świecących w nocy pastelach lub tutorial z wykorzystaniem genialnych Paintów? :)