Jak w prosty sposób stworzyć geometryczne wzory? Proste linie, kropki, trójkąty? Oczywiście dzięki Spider Gel i Paint Gel! Spider Gel to produkt, który pozwoli na super szybkie, proste i precyzyjne zdobienia. Idealny do wykonania prostych linii, geometrycznych wzorów jak i tworzenia zdobień przypominających pajęczynę. Posiada gęstą i gumową konsystencję. Najlepiej aplikować go sondą lub drewnianym patyczkiem. Paint Gel, inaczej farbka UV to produkt idealny do rożnego typu zdobień, zarówno do zaawansowanego mikropaintingu jak i prostego NailArtu. Idealny do konturów, cieniowania, ombre oraz ornamentów, najlepszy do kropek rysowanych za pomocą sondy. Dwa niewielkie, niepozorne słoiczki kryjące w sobie ot całą tajemnicę :)

Do dzisiejszego zdobienia użyliśmy trzech pastelowych kolorów - błękitu 905 z najnowszej wiosennej kolekcji, 929 morelowy odcień różowego w bardzo pastelowym, lekkim wydaniu i 830, czyli ten ładny zabielony odcień żółtego, taki budyniowy. Na jednym z tipsów widzicie również bazę budującą w wersji COVER, która idealnie sprawdzi się, jako "kolor" bazowy pod zdobienie.

Wybór kolorów to oczywiście dowolność i pozostawiamy ten wybór Waszej wyobraźni, która niejednokrotnie nas zaskakiwała :) My czujemy w sercu wiosnę, tęskniliśmy za jasnymi pastelami, za tą lekkością, świeżością i spodobał nam się kontrast z czernią geometrycznych wzorów i kształtów. Żywe, wyraziste kolory również polecają się do geometrycznych zdobień. Czerwień, fiolet, ognista pomarańcza, słoneczny żółty - możecie kombinować, eksperymentować , tworzyć.