Ombre to trend, który szybko nie wyjdzie z mody. Szczególnie w wiosenno-letnie miesiące króluje on na włosach, ubraniach i... paznokciach! Stworzenie przejścia pomiędzy dwoma lub trzema wybranymi kolorami nie jest jednak tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Na szczęście nie z Makear! Nasze magiczne specyfiki do cieniowanych zadań specjalnych znajdziecie w sklepie Makear.pl pod nazwą Chameleon Series.

A teraz czas na maksymalne wiosenne orzeźwienie! Do wykonania tego soczystego looku nie potrzebujecie nic więcej oprócz standardowych pomocników manicure hybrydowego, czyli bazy i topu oraz jednego wybranego koloru z serii termicznych lakierów hybrydowych Chameleon! Zaskoczone?

Tutaj na paznokciach zagościł kolor T12 - piękna soczysta zieleń zmieniająca się w przygaszoną miętę, gdy tylko zrobi się odrobinę chłodniej. T12 wygląda pięknie i lekko, a my gwarantujemy Wam, że każdy zwróci uwagę na Wasze magiczne paznokcie.

Jak stworzyć ombre lakierami termicznymi Makear?

Przygotowujemy płytkę do aplikacji hybrydy. Nakładamy bazę, dwie warstwy lakieru hybrydowego T12 z serii Chameleon i całość pokrywamy Top No Wipe. Każdą warstwę oczywiście utwardzamy w lampie. Nasze ombre gotowe! :)