Złoto to niewątpliwie najpopularniejszy kolor wybierany przez Was w czasie sylwestrowych szaleństw i najczęściej noszony podczas karnawału. Brokat zatopiony w złotym lakierze pięknie się mieni, błyszczy, rzuca się w oczy i niesamowicie kusi każdą z pań. Nie przejdą obojętnie obok złota nawet te z Was, które na codzień sięgają po klasykę i swoje paznokcie najchętniej widziałyby tylko w czerwieni. A przecież czerwień tworzy idealny duet ze złotem! :)

Wśród naszych kolekcji znajdziecie kilka różnych, zupełnie innych odcieni złota. Większość z nich wypełniona jest po brzegi mieniącymi się drobinkami brokatu - większymi, grubszymi i tymi zupełnie drobniutkimi. Jest też top gold, czyli zupełnie klasyczny bezbarwny top no wipe w którym zatopiliśmi delikatne złote drobinki. Top pozwoli Wam wykończyć piękną złotą poświatą każdy z dostępnych w naszym sklepie kolorów. A najfajniejsze w naszych złotkach jest to, że dają efekt, jaki uzyskać moglibyśmy przy użyciu pyłku, ale zupełnie nie musimy się marwtić o rozsypane drobinki podczas aplikacji, o nierówności, o ścieranie się pyłku po kilku dniach. Lakier doskonale kryje przy dwóch warstwach, tworząc gładką jednolitą warstwę na paznokciach.

Dziś na blogu jeden z naszych ulubieńców - złotko 834.

*****************************************************************************************************************************************************************