Pędzelki

Produkty

Pędzel Liner Pędzelek do zdobień, można nim tworzyć ciekawe wzory oraz stosować do różnych zdobień paznokci zarówno naturalnych jak i przy stylizacji żelowej i akrylowej.Cienkie i precyzyjne włosie, Idealny do ornamentów.

Dostępny

Pędzel Liner Pędzelek do zdobień, można nim tworzyć ciekawe wzory oraz stosować do różnych zdobień paznokci zarówno naturalnych jak i przy stylizacji żelowej i akrylowej.Przeznaczony do tworzenia ultra cienkich i precyzyjnych kresek z wykorzystaniem żelu lub farbek, Precyzyjne włosie, Idealny do ornamentów, Pozwoli stworzyć nawet najbardziej misterne...

Dostępny
New

ONE STRONKE 1 pędzel Makear do elementów podstawowych. Jego włosie NIE ROZKŁADA się podczas malowania co sprawia, że praca nimi to sama przyjemność i perfekcja. Pędzel NIE WCHŁANIA nadmiaru produktu, dzięki temu nabiera się nim idealną ilość produktu do zdobienia.

Dostępny
New

ONE STRONKE 3 pędzel Makear do elementów drobnych, wykańczających. Jego włosie NIE ROZKŁADA się podczas malowania co sprawia, że praca nimi to sama przyjemność i perfekcja. Pędzel NIE WCHŁANIA nadmiaru produktu, dzięki temu nabiera się nim idealną ilość produktu do zdobienia.

Dostępny

Pędzel OvalDelikatnie zaokrąglony pędzelek płaski wykonany z dobrze wyprofilowanego włosia, Przeznaczony do aplikacji żelu, Owalny kształt umożliwia precyzyjną aplikację produktu w obrębie skórek.

Dostępny

Pędzel ShaderPędzelek wykonanym w 100% z dobrze wyprofilowanego, bardzo delikatnego włosia Kolinsky, Idealnie sprawdzi się do nakładania większej ilości produktów, Można też użyć go do wypełniania większych powierzchni zdobień, cieniowania, tworzenia kwiatowych ornamentów i  zdobień strukturalnych.

Dostępny