Regulamin Promocji Kolorowe Bazy Kauczukowe

Regulamin promocji ,,Kup 6 baz kauczukowych i otrzymaj top”

 

 1. Organizatorem promocji jest firma MAKEAR S.C. , ul. K. Kolumba 9B, 51-503 Wrocław 
 2. Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która od dnia 24.05.2021  roku od godziny 11:00 dokona zakupów w sklepie www.makear.pl
 3. W ramach promocji Organizator MAKEAR S.C. udziela Uczestnikowi prawa do uzyskania produktu w cenie 0,01zł w przypadku gdy uczestnik zakupi 6 produktów z kategorii: ,,Kolorowe kauczukowe bazy’’
 4. Przyznawanie i naliczanie promocji: 

4.1Promocja obejmuje produkty wyznaczone przez organizatora.

4.2. W promocję wchodzi asortyment dostępny w sklepie. W skład promocji wchodzą produkty z kategorii: 

 1. – Top No wipe perfect matte  
 2. - Top Bo wipe perfect gloss

4.3 W czasie trwania Promocji, każdy Klient może złożyć dowolną ilość zamówień. 

4.5. Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu trwania Promocji lub do wyłączenia z Promocji artykułów wskutek wyczerpania zapasów magazynowych. 

4.6. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. Za rabaty uzyskane przez kupującego, nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. 

4.7. Promocja obowiązuje w dniach wyraźne określonych przez Organizatora, Organizator może ją wstrzymać w każdym momencie, informując o tym na stronie www.makear.pl oraz profilu facebookowym. 

4.8. W przypadku dokonania częściowego zwrotu i tym samym zmiany ilości produktów poniżej tej, która była podstawą nadania rabatu, Uczestnik promocji traci nadany rabat. Przyznany rabat zostanie cofnięty przy dokonywaniu zwrotu i korekcie dokumentu zakupu przez obsługę sklepu MAKEAR S.C. . 

 1. Rabat naliczany jest automatycznie lub przez pracownika MAKEAR S.C. . 
 2. Kwestie sporne, które mogą pojawić się w związku z prowadzeniem niniejszej Promocji, proszę wysłać pisemnie na adres siedziby Organizatora. W terminie 14 dni od zaistnienia zdarzenia. Organizator zastrzega sobie prawo do ustosunkowania się do przedstawionych zarzutów także w terminie 14 dni od chwili wpłynięcia zgłoszenia. 
 3. Uczestnik Promocji ma prawo wnieść reklamację w zakresie niezgodności Promocji z niniejszym Regulaminem. W w/w zakresie Uczestnika obowiązują ogólne zasady reklamacji sklepu internetowego MAKEAR S.C. . 

8.Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów wynikających z niniejszego Regulaminu jest sąd miejscowo właściwy wg obowiązujących przepisów. 

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia losowe i opóźnienia z tym związane, dla przykładu awaria strony internetowej, awaria prądu, opóźnienia przewoźnika itp. 
 2. Wszystkie produkty objęte promocją są przeznaczone do użytku profesjonalnego przez osoby odpowiednio przeszkolone w zakresie pielęgnacji i stylizacji paznokci. 
 3. Udział Uczestnika w promocji oznacza jego akceptację zasad Promocji zawartych w niniejszym Regulaminie. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium