Regulamin promocji Winter Promo

Regulamin promocji ,,Black Week”

 1. Organizatorem promocji jest firma MAKEAR S.C. , ul. K. Kolumba 9B, 51-503 Wrocław
 2. Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która od dnia 26.11.2021 roku od godziny 00:00 do dnia 02.12.2021 dokona zakupów w sklepie www.makear.pl lub sklepach partnerskich tj. u dystrybutorów marki MAKEAR
 3. W ramach promocji Organizator MAKEAR S.C. udziela Uczestnikowi możliwości zakupu produktów z kategorii ,,lakiery hybrydowe’’ ze zniżką -30%.
 4. Przyznawanie i naliczanie promocji:

4.1Promocja obejmuje asortyment z kategorii ,,lakiery hybrydowe’’ - (z wyłączeniem nowej kolekcji ,,bling me up''), ,,bazy kauczukowe'', ,,proart'', ,,żele'', ,,acrylicgele''

4.2. W promocję wchodzi asortyment dostępny w sklepie. W skład promocji wchodzą produkty:

 1. wszystkie lakiery hybrydowe dostępne na stronie makear.pl oraz u dystrybutorów marki MAKEAR (z wyłączeniem nowej kolekcji ,,bling me up''), ,,bazy kauczukowe'', ,,proart'', ,,żele'', ,,acrylicgele''

 

4.3 W czasie trwania Promocji, każdy Klient może złożyć dowolną ilość zamówień.

4.5. Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu trwania Promocji lub do wyłączenia z Promocji artykułów w skutek wyczerpania zapasów magazynowych.

4.6. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. Za rabaty uzyskane przez kupującego, nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.

4.7. Promocja obowiązuje w dniach wyraźne określonych przez Organizatora, Organizator może ją wstrzymać w każdym momencie, informując o tym na stronie www.makear.pl oraz profilu facebookowym.

4.8. W przypadku dokonania częściowego zwrotu i tym samym zmiany ilości produktów poniżej tej, która była podstawą nadania rabatu, Uczestnik promocji traci nadany rabat. Przyznany rabat zostanie cofnięty przy dokonywaniu zwrotu i korekcie dokumentu zakupu przez obsługę sklepu MAKEAR S.C. .

 1. Rabat naliczany jest automatycznie lub przez pracownika MAKEAR S.C. .
 2. Kwestie sporne, które mogą pojawić się w związku z prowadzeniem niniejszej Promocji, proszę wysłać pisemnie na adres siedziby Organizatora. W terminie 14 dni od zaistnienia zdarzenia. Organizator zastrzega sobie prawo do ustosunkowania się do przedstawionych zarzutów także w terminie 14 dni od chwili wpłynięcia zgłoszenia.
 3. Uczestnik Promocji ma prawo wnieść reklamację w zakresie niezgodności Promocji z niniejszym Regulaminem. W w/w zakresie Uczestnika obowiązują ogólne zasady reklamacji sklepu internetowego MAKEAR S.C. .

8.Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów wynikających z niniejszego Regulaminu jest sąd miejscowo właściwy wg obowiązujących przepisów.

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia losowe i opóźnienia z tym związane, dla przykładu awaria strony internetowej, awaria prądu, opóźnienia przewoźnika itp.
 2. Wszystkie produkty objęte promocją są przeznaczone do użytku profesjonalnego przez osoby odpowiednio przeszkolone w zakresie pielęgnacji i stylizacji paznokci.
 3. Udział Uczestnika w promocji oznacza jego akceptację zasad Promocji zawartych w niniejszym Regulaminie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium