BUILDER Base NEW!

Builder Base Jest to produkt przeznaczony głównie do utwardzania oraz korygowania defektów naturalnej płytki paznokciowej- nierówności lub pobruzdowania, dzięki czemu możemy cieszyć się długimi i trwałymi paznokciami bez konieczności zastosowania żelu lub akrylu. Sposób użytkowania: Rekomendujemy aplikowanie na utwardzony produkt Base- zastosowanie produktu bezpośrednio na naturalną płytkę nie gwarantuje długotrwałej przyczepności materiału. Builder Base utwardzamy w lampie Led minimum 30sek, zalecany czas to 60sekund. W lampie UV pełna polimeryzacja trwa 2minuty. Produkt nie wymaga przecierania przed aplikacją koloru.  

35,00 zł

Ilość

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BUILDER  Base  NEW!

BUILDER Base NEW!

Builder Base

Jest to produkt przeznaczony głównie do utwardzania oraz korygowania defektów naturalnej płytki paznokciowej- nierówności lub pobruzdowania, dzięki czemu możemy cieszyć się długimi i trwałymi paznokciami bez konieczności zastosowania żelu lub akrylu.

Sposób użytkowania:

Rekomendujemy aplikowanie na utwardzony produkt Base- zastosowanie produktu bezpośrednio na naturalną płytkę nie gwarantuje długotrwałej przyczepności materiału. Builder Base utwardzamy w lampie Led minimum 30sek, zalecany czas to 60sekund. W lampie UV pełna polimeryzacja trwa 2minuty. Produkt nie wymaga przecierania przed aplikacją koloru.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku