Elastic Base

Elastic Base MAKEAR™ UV/LED 8ml Świetna propozycja dla Pań z delikatną i wymagającą płytką paznokcia. Jest bardziej elastyczna niż Builder Base, dzięki czemu lepiej pracuje z miękką i cienką płytką paznokcia. Jest gęstsza niż Base Coat, co pozwala na delikatnie nadbudowanie naturalnego paznokcia w celu jego utwardzenia. Pojemność 8ml jest odpowiednią ilością produktu, gdyż baza jest bardzo wydajna i wystarcza na naprawdę długi czas. Idealnie wyprofilowany pędzelek zapewnia łatwą aplikację produktu nawet w tak problematycznych miejscach jak okolica wału okołopaznokciowego.  Po utwardzeniu w lampie nie wymaga opiłowania. Jeśli zajdzie konieczność opracowania produktu pilnikiem to odpowiednia konsystencja sprawia, że jest bardzo łatwy w opiłowaniu, a powstały w tym procesie pył od razu opada.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

35,00 zł

Ilość

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elastic Base

Elastic Base

Elastic Base MAKEAR™ UV/LED 8ml


Świetna propozycja dla Pań z delikatną i wymagającą płytką paznokcia.

Jest bardziej elastyczna niż Builder Base, dzięki czemu lepiej pracuje z miękką i cienką płytką paznokcia.

Jest gęstsza niż Base Coat, co pozwala na delikatnie nadbudowanie naturalnego paznokcia w celu jego utwardzenia.

Pojemność 8ml jest odpowiednią ilością produktu, gdyż baza jest bardzo wydajna i wystarcza na naprawdę długi czas.

Idealnie wyprofilowany pędzelek zapewnia łatwą aplikację produktu nawet w tak problematycznych miejscach jak okolica wału okołopaznokciowego. 

Po utwardzeniu w lampie nie wymaga opiłowania. Jeśli zajdzie konieczność opracowania produktu pilnikiem to odpowiednia konsystencja sprawia, że jest bardzo łatwy w opiłowaniu, a powstały w tym procesie pył od razu opada.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku